BREAKING NEWS

E rëndë/ Të shtënat me armë që lanë tre të plagosur mes tyre dhe dy efektivë Policie, Ardi Veliu dhe Tonin Vocaj bëjnë lëvizjen urgjente. Blindohet zona, zbarkojnë RENEA dhe FNSH

E rëndë/ Të shtënat me armë që lanë tre
x

Shëndeti

Mos e ndani nga tryeza, konsumojeni shumë shpesh/ Do habiteni nga të mirat që ju sjell çaji i Rozmarinës me limon

Mos e ndani nga tryeza, konsumojeni shumë shpesh/ Do habiteni nga të

Me shumë vlera ushqyese dhe shumë e lehtë për tu përgatitur.

Përgatitja
Vendoseni çajnikun në zjarr dhe shtoni rozmarinën.

Lërini të ziejnë për 10-15 minuta nga koha kur uji nis të vl ojë dhe më pas shtoni fetat e prera të limonit.

Më pas ëmbëlsojeni me mjaltë dhe pijeni të ngrohtë.

Mos e ndani nga tryeza, konsumojeni shumë shpesh/ Do habiteni nga të

Mos e ndani nga tryeza, konsumojeni shumë shpesh/ Do habiteni nga të

Më të lexuarat