BREAKING NEWS

Tha se ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Komitetit të Politikave, Murrizi ia numëron ‘një për një’ Bashës: Nuk isha as pjesë e GOPIT. Spurdhjak, s’ke b*** për…

Tha se ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Komitetit të
x

Shëndeti

Mos harroni çdo natë para se të flini për një muaj! Konsumojeni këtë pije nëse dëshironi të hiqni dhjamin në bark

Mos harroni çdo natë para se të flini për një muaj!

Në mesin e shumë pijeve, të cilat janë dietike si dhe ndihmojnë në heqjen e yndyrës në pjesën e barkut, është edhe ajo të cilën do t’ua prezantojmë më poshtë.

Kjo pije ka një shije shumë të mirë, është shumë e shëndetshme si dhe ndihmon në djegien e dhjamit. Ajo përbëhet nga këta përbërës:

Një kastravec

Një tufë majdanoz

Një limon

Një lugë uthull

Një lugë aloe vera

Gjysmë gote ujë

Përgatitja e kësaj pije bëhet duke përdorur një mikser dore dhe duke i përzier këto përbërës së bashku. Është e këshillueshme, që këtë pije ta përdorni çdo natë para se të flini për një muaj dhe do t’i vëreni efektet.