BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x
BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x
BREAKING NEWS

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas ‘bombën’: Gjella e prishur që po gatuhet nga...

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu Bashën kryetar të PD-së? Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat dhe bën paralajmërimin e fortë: Saliu do...

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu
x
BREAKING NEWS

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon çfarë do ndodhë me Lulzim Bashën

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon
x
BREAKING NEWS

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet nga roli i Drejtuesit Politik për Qarkun e Shkodrës: Pas një reflektimi të thellë... (DEKLARATA)

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet
x
BREAKING NEWS

Vrasja e bujshme e ish policit Santiago Malkos/ GJKKO merr vendimin, ja sa vite burg caktohet për autorin

Vrasja e bujshme e ish policit Santiago Malkos/ GJKKO merr vendimin, ja sa vite
x

Shëndeti

Një ilaç i fuqishëm dhe qetësues për sistemin nervor, ky çaj konsiderohet një mrekulli e vërtetë: Përmirëson presionin e gjakut, lufton pagjumësinë, forcon zemrën, zvogëlon rrezikun e sulmit në zemër dhe goditjes në tru

Një ilaç i fuqishëm dhe qetësues për sistemin nervor,

Çaji i tërshërës përdoret për të lehtësuar shumë simptoma. Shumë pak njerëz dinë për vetitë e tij shëruese. A keni dëgjuar se çaji i tërshërës është një mbrojtës i madh i enëve tuaja të gjakut? Tërshëra është e pasur me fitosterole, substanca që pastrojnë enët e gjakut dhe parandalojnë akumulimin e kolesterolit në trup.

Tërshërën mund ta konsumoni edhe në formë tjetër, por është më e thjeshtë të bëni një çaj. Është i mrekullueshëm për forcimin e shëndetit të zemrës dhe enëve të gjakut, zvogëlon rrezikun e sulmit në zemër dhe goditjes në tru dhe konsiderohet një ilaç i fuqishëm dhe qetësues për sistemin nervor.

Gjithashtu rekomandohet për të gjithë ata që vuajnë nga pagjumësia, lodhja mendore, ankthi dhe depresioni. Përmirëson gjithashtu funksionimin e stomakut, veçanërisht te njerëzit me organe të ndjeshme tretëse. Është gjithashtu efektiv kundër efekteve anësore që ndodhin tek njerëzit që i nënshtrohen kimioterapisë. 

Një ilaç i fuqishëm dhe qetësues për sistemin nervor,