BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Shëndeti

Për të gjitha vajzat dhe gratë që duan bark të sheshtë, kjo është pjata që duhet të konsumoni në drekë dhe nuk duhet ta ndani nga dieta ushqimore

Për të gjitha vajzat dhe gratë që duan bark të

Të konsumoni supë do të jetë sekreti i dobësimit. Sipas Fiona Kirk, autore e shume librave te dobesimit “njerezit mund ta dine qe nje pjate me supe e ngohte nuk ju jep oreks. Ajo ju jep energji per disa ore”.

Dhe sipas saj te konsumoni supe gjate 10 diteve ju lejon te humbisni peshe ,deri ne 5 kile ne jave.

“Supa eshte nje mrekulli per tu humbur peshe” siguron ajo.“ Supa redukton fryerjen dhe konservon nivelin e te ushqyerit “.

Pasuria qe permban nje pjate super, sjell nje ekuiliber te mire glucides , proteinash dhe yndyrnash . Gjithashtu vitamina dhe minerale te nevojshme per te pasur energji. Perimet e shfaqura tek supa kane nje furnizim te mire te nivelit te fibrave dhe mban tretjen e ushqimit ne forme.”

Gjithmone dhe me te bindur qe supa eshte shume e thjeshte per transportuar, e rendesishme gjithandej dhe nuk mund merziteni ne tavoline duke provuar shijet e pafundme te saj.

Per te humbur peshe , ju keni se cfare ju mbetet te beni… Megjithate kujdes, regjimi I supes ndoshta ndiqet mbi nje 20 dite maksimumi.