BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ PS mbledh Kryesinë për të shpallur kandidatët përfundimtarë, shtyhet me dy orë, zbardhet arsyeja

Zgjedhjet e 14 majit/ PS mbledh Kryesinë për të shpallur
x
BREAKING NEWS

Vazhdon ‘lufta’ brenda opozitës/ Alibeaj vetëm me 17 kandidatë në zgjedhje? Ja të gjithë EMRAT e bërë publikë deri më tani

Vazhdon ‘lufta’ brenda opozitës/ Alibeaj vetëm me 17
x
BREAKING NEWS

KQZ merr vendimin e fundit dhe hedh shortin për përcaktimin e subjekteve zgjedhore

KQZ merr vendimin e fundit dhe hedh shortin për përcaktimin e
x
BREAKING NEWS

Arsimimi i qeverisjes Rama, Niko Peleshi ministri më “gdhë” me 13 vite studime për shkollën e lartë, Ogerta Manastirliu dhe Ulsi Manja “magjistarë” të doktoraturave plagjiaturë, Lindita Nikolla mesatare mbi 5, Taulant Balla ka nisur gjimnazin 18 vjeç...

Arsimimi i qeverisjes Rama, Niko Peleshi ministri më
x
BREAKING NEWS

PD e Lulzim Bashës vendos sot për zgjedhjet e 14 majit, ja kush janë 3 kandidat e propozuar për kryetar në Bashkinë e Tiranës

PD e Lulzim Bashës vendos sot për zgjedhjet e 14 majit, ja kush
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Yuri Kim mesazh të fortë Berishës dhe politikës shqiptare: Duam kandidatë të pastër në zgjedhje, boll me shitblerje votash, të korruptuarit janë kërcënim për sigurinë e SHBA

Ambasadorja Yuri Kim mesazh të fortë Berishës dhe politikës
x
BREAKING NEWS

Eksodi me gomone drejt Anglisë, Çuçi shpërthen me deklaratën shokuese dhe iu ‘pret’ shpresat shqiptarëve ilegal: Ndalojini dhe kthejini pasi janë të zgjuar dhe e manipulojnë sistemin kudo

Eksodi me gomone drejt Anglisë, Çuçi shpërthen me
x
BREAKING NEWS

SPAK trondit Arben Ahmetajn, sekuestron vilat e bashkëjetueses dhe ish-gruas së tij në Hamallaj e Palasë, bllokohen fatura dhe sende personale, ish-ministri socialist në ankth

SPAK trondit Arben Ahmetajn, sekuestron vilat e bashkëjetueses dhe
x

Shëndeti

Përgatiteni për 5 minuta, konsumojeni për 5 ditë dhe humbni deri në 5 kilogramë

Përgatiteni për 5 minuta, konsumojeni për 5 ditë dhe humbni

Bëni dhe humbni deri në 5 kilogramë në ditë duke e bërë këtë pije me një kohë përgatitjeje prej 5 minutash!

Njerëzit që vuajnë nga obeziteti zakonisht kanë një rrezik më të lartë të zhvillimit të diabetit, presionit të lartë të gjakut, sëmundjeve të zemrës… Nëse dëshironi ta largoni atë, provoni me ndihmën e këtyre tre përbërësve:

*1 limon
*60 gr majdanoz
*300 ml ujë

Përgatitja:

-Shtrydhni limonin dhe grijeni majdanozin (përdorni një blender).
-I vendosim në 1 kavanoz qelqi me 300 ml ujë.

Hapat:

-Merrni një filxhan nga kjo pije çdo mëngjes para mëngjesit për pesë ditë.

-Pas kësaj, bëni një pushim për 10 ditë dhe më pas përsëritni të gjithë procesin.

-Terapia me ndërprerje mund të përdoret derisa të arrini peshën tuaj të dëshiruar.

Kjo pije përshpejton procesin e djegies së yndyrës dhe plotëson nevojat tuaja ditore për vitamina dhe minerale.