BREAKING NEWS

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron arrestime të politikanëve: Ja lista e ministrave që përfundojnë në burg

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x
BREAKING NEWS

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”, Kryehetuesi i komunizmit zbulon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”,
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe gjëra të tjera që nuk i kam publikuar ende, institucionet nuk më kthejnë përgjigje edhe pse...

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe
x
BREAKING NEWS

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i bën thirrje qeverisë: Kjo vjen si rrjedhojë e...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja e Ilir Metës

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë: Ja cili është kryebashkiaku që nuk do rikandidojë dot në zgjedhjet e ardhshme pasi do të jetë nën hetim

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë:
x

Shëndeti

Përgatitet fare lehtë, kjo recetë me 3 përbërës iu shpëton nga një ndër problemet shëndetësore më të përhapura

Përgatitet fare lehtë, kjo recetë me 3 përbërës iu

Atë çfarë e bën këtë recetë shumë përfituese për shëndetin, është sasia e lartë e vitaminave esenciale, mineraleve, proteinave, yndyrave dhe karbohidrateve.

Ky kombinim është shumë i dobishëm për njerëzit të cilët vuajnë nga anemia dhe mund të trajtojë edhe tensionin e lartë të gjakut.

Për ata të cilët duan të luftojnë aneminë, përzieni gjysmë kilogrami mjaltë me gjysmë kilogrami arra dhe më pas shtoni lëngun e një limoni.

Përzieni mirë dhe më pas futeni në një kavanoz qelqi, duke e përdorur një lugë çaji prej saj tri herë në ditë. Për ata të cilët kanë tension, thjeshtë merrni 100g arra dhe pak mjaltë dhe konsumoheni atë çdo ditë për një muaj e gjysmë.

Kjo recetë ndihmon edhe me dhimbjet e kokës, pagjumësinë dhe ulcerën.

Përbërësit që ju duhen për këtë recetë janë :

300 ml lëng limoni

300 gram arra të grira

300 gram mjaltë

Përgatitja dhe përdorimi:

Miksoni në një enë mjaltin dhe lëngun e limonit. Hidhni më pas arrat e grira dhe përziejini derisa të kombinohen plotësisht. Ruajeni në një kavanoz të pastër. Hani çdo mëngjes me stomakun bosh një lugë gjelle nga kjo përzierje.