BREAKING NEWS

Ngjarje kriminale/ Zbrazen plumbat mbi uniformat blu të Policisë në Mamurras, plagosen rëndë dy efektivë, nisen me urgjencë në spital

Ngjarje kriminale/ Zbrazen plumbat mbi uniformat blu të Policisë
x

Shëndeti

Petulla të fshira me mjaltë dhe arra/ Receta origjinale që do lëpini gishtat

Petulla të fshira me mjaltë dhe arra/ Receta origjinale që do

Përgatitja e Petullave të fshira në Shtëpi

Një filxhan çaji me arra të thërrmuara

Përbërësit

0.5 kg miell

1 gotë me qumësht

1 vezë

pak kripë

100 gr gjalpë

½ liter ujë

Një filxhan çaji me arra të thërrmuara

Mjaltë

Më të lexuarat