BREAKING NEWS

Paralajmëroi shpërndarjen e Parlamentit, Spartak Ngjela bën deklaratën ‘bombë’: Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi janë tërbuar. Ja çfarë po e tmerron presidentin

Paralajmëroi shpërndarjen e Parlamentit, Spartak Ngjela bën
x

Shëndeti

Pija ‘magjike’ që shëron mbi 50 sëmundje

Pija ‘magjike’ që shëron mbi 50 sëmundje

Me këtë pije magjike, ju mund të përfitoni shumë të mira shëndetësore.

Në fakt, mund të jetë aq e fuqishme sa të ndihmoj në trajtimin e çmendurisë e madje edhe kancerit. Këto të dhëna janë gjetur në shumë studime.

Pija ka prejardhjen nga India.

Përbërësit:

½ e lugës së gjellës xhenxhefil

½ e lugës së gjellës kanellë

1/6 e lugës së gjellës shafran të Indisë

½ e filxhanit të çajit qumësht

Pak mjaltë.

Përgatitja

Përzieni të gjithë përbërësit së bashku dhe shtojini ½ e një litri ujë të vluar. Qumështi i nxehtë gjithashtu duhet t’i hidhet tani.