BREAKING NEWS

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela paralajmëron lëvizjen që do të luftojë korrupsionin politik në nivele të larta: Do jetë fundi i...

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela
x

Shëndeti

Pini çdo ditë një gotë ujë me mollë e mente dhe do të befasoheni nga rezultati

Pini çdo ditë një gotë ujë me mollë e mente dhe

Që të ndiheni të hidratuar, të freskuar dhe të lehtë, çdo ditë mjafton të konsumoni një gotë me ujin detoks që të gjithë mund ta përgatisim në shtëpitë tona.

INGREDIENTËT

1 mollë jeshile

1 kastravec

1 limon

10-12 gjethe menteje

UDHËZIMET

1-Lani mirë mollën, kastravecin, limonin dhe gjethet e mentes.

2-Prisni në feta tre përbërësit e parë dhe i vendosni në një kanë.

3-Shtoni gjethet e mentes dhe më pas ujë. E lini gjatë gjithë natës në frigorifer dhe të nesërmen është gati për t'u konsumuar!