BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Shëndeti

Piu lëng limoni dhe parandaloi rritjen e qelizave kancerogjene, pastrimin e trupit nga toksinat dhe rregullimin e presionit të gjakut, rezultati e befasoi

Piu lëng limoni dhe parandaloi rritjen e qelizave kancerogjene, pastrimin e

Limoni parandalon rritjen e qelizave kancerogjene. Ky është një lëng mrekullie!

Merrni një limon organik, lajeni mirë dhe vendoseni në ngrirje. Pasi limoni të jetë ngrirë plotësisht, grijeni në rende dhe përdorni në sallata, akullore, supa dhe drithëra. Në këtë mënyrë do të provoni një shije të re të cilës nuk do t’i rezistoni dot.

Lëkura e limonit përmban 10 herë më shumë vitaminë se lëngu i tij. Limoni është një mjet i rëndësishëm për pastrimin e trupit nga toksinat. Ka një efekt antibakterial dhe ndihmon në luftimin e suksesshëm të infeksioneve.

Është i shkëlqyeshëm për të vrarë parazitët në trup, rregullon presionin e gjakut, vepron si një antidepresant dhe gjithashtu ndihmon në reduktimin e stresit dhe çrregullimeve neurologjike.