BREAKING NEWS

Kush e kërcënoi dhe kanosi SPAK-un? Vjen paralajmërimi i fortë i SHBA-së, ja çfarë pritet të ndodhë në vijim

Kush e kërcënoi dhe kanosi SPAK-un? Vjen paralajmërimi i
x

Shëndeti

Po vuani për të hequr kilet, shtrydheni dhe pijeni këtë bimë që e përdorni shpesh për gatim, do i hiqni si me magji

Po vuani për të hequr kilet, shtrydheni dhe pijeni këtë

Lëngu i përgatitur nga majdanozi është konsideruar si një ndër recetat më të mira për ta nisur ditën, sidomos nëse je në grupin e atyre njerëzve që duan të bien nga pesha në një kohë të shkurtër.

Përbërja me limon dhe majdanoz që bën mrekullinë për organizmin ...

Rezultatet e kësaj përzierjeje kanë arritur edhe në eliminimin e 3 kg në 5 ditë.

Lëngu i freskët nga majdanozi është i pasur me përbërës që ndihmojnë qarkullimin e oksigjenit në organizëm dhe nevojitet për funksionimin normal të gjëndrave të veshkës dhe tiroideve. Majdanozi është i shkëlqyeshëm edhe kundër gurëve në veshka, por gjithashtu ndikon edhe te shëndeti i syve. Kur flasim për humbjen në peshë, është i përdorshëm nëse kombinohet me lëngjet e tjera.

Dieta efektive me lëng limoni dhe majdanoz për të humbur peshë ...

Mbi të gjitha është një recetë shumë e thjeshtë që mund ta përgatitësh në vetëm pak minuta.

Përbërësit: Një tufë majdanozi; Një kokërr limon; 1 mollë; Ujë.

Përgatitja: Shtrydh lëngun e limonit dhe në blender shto majdanozin, mollën dhe ujin. Përzieji për pak sekonda dhe lëngu është gati. Rekomandohet çdo mëngjes për pesë ditë. Më pas, bëj pushim 10 ditë dhe rinise edhe për pesë ditë të tjera.

Majdanoz çdo mëngjes për të humbur kilet e tepërta - Rajonipress.com

Kujdes: Lëngu i majdanozit, kur përdoret flasim për humbjen në peshë, është i përdorshëm nëse kombinohet me lëngjet e tjera.

Majdanoz, Limon dhe Mjaltë - Efektet Mirëbërëse Për Shëndetin e ...