BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Shëndeti

Recetë natyrale me zero kosto / Bima që kuron problemet me shikimin!

Recetë natyrale me zero kosto / Bima që kuron problemet me shikimin!

E kemi fjalën për bimën e Aloe veras, e cila është një nga bimët më efektive për kurimin e problemeve të shikimit. Një recetë me zero kosto dhe absolutisht natyrale është dhe kjo që artikulli më poshtë ju sugjeron!

Për këtë ilaç të mrekullueshëm ju nevojitet:

Përgatitja:

Lani gjethet e Aloe vera dhe i zieni ato. Prijini ato imët dhe i grumbulloni me një garzë mjekësore. Ftoheni Aloen për 12 ditë. Bashkojeni Aloen me pjesën tjetër të përbërësve dhe lëreni të ftohet përsëri.

Konsumi:

Konsumoni këtë pije 30 minuta para çdo vakti. Rekomandohet të konsultoheni me një specialist para se të vendosni ta përdorni atë.
Është freskuese dhe ushqyese, pasi ka vlera të shumta.