BREAKING NEWS

Ngjarje kriminale/ Zbrazen plumbat mbi uniformat blu të Policisë në Mamurras, plagosen rëndë dy efektivë, nisen me urgjencë në spital

Ngjarje kriminale/ Zbrazen plumbat mbi uniformat blu të Policisë
x

Shëndeti

Sa e shijshme! Bëjeni në shtëpi këtë recetë fantastike të ëmbëlsirës dhe do ngeleni të kënaqur

Sa e shijshme! Bëjeni në shtëpi këtë recetë

Përgatitja e Pastës Frola në Shtëpi

Përbërësit

2 gota ujë me miell

5 lugë gjelle sheqer

2 filxhanë kafeje margarinë

1 kokërr vezë

Gjysmë luge kafeje me sodë

5 lugë gjelle me kos

Një tas mesatar me reçel (lloji i reçelit zgjidhet sipas preferencës)

Më të lexuarat