Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Si nuk e paskemi ditur më parë/Pija “magjike” që largon yndyrën e barkut duke fjetur

Postuar: 20/10/2018 - 12:20

Dëshironi të humbisni shpejt, lehtë dhe natyrshëm dhjamin që grumbullohet rreth barkut?

Dietologët këshillojnë këtë recetë natyrale, e cilësuar tepër efikase.

Këtë përzierje duhet ta pini rregullisht, para se të shkoni për të fjetur dhe të shikoni si yndyra në bark do të zhduket gradualisht.

Përbërësit:

1 kastravec;

Një tufë majdanoz;

1 lugë xhenxhefil pluhur ;

½ Limon ;

1/3 filxhan ujë.

Përgatitja:

Vendosni përbërësit në një frulator të përzihen mirë me njëri-tjetrin. Më pas konsumojeni çdo ditë, para se të shkoni për të fjetur. Do të shikoni rezultatet e para që javën e parë të përdorimit! Këshillohet që ta konsumoni të paktën për 1 muaj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/04/2019 - 19:23

 Jeta jonë përbëhet nga pesë pjesë të rëndësishme: emocionalja, mendorja, shoqërorja, shpirtërorja dhe fizikja.

Postuar: 23/04/2019 - 19:10

E di që nuk është një ndër gjërat më të bukura për të cilat mund të flasim, por të gjithëve mund

Postuar: 23/04/2019 - 17:03

Kafja ose çaji kur jemi jashtë shtëpisë më së shpeshti pihet në gota plastike, gjë që nuk është a

Postuar: 23/04/2019 - 08:52

Fakti që sheqeri ka një ndikim të tmerrshëm në organizëm, nuk përbën më lajm.

Postuar: 23/04/2019 - 08:45

Sulmet e zemrës janë emergjencë serioze mjekësore dhe janë vdekjeprurëse.  Zakonisht ndodhin

Postuar: 22/04/2019 - 23:38

Brokoli padyshim, që është një nga ushqimet më të shëndetshme që mund të konsumojmë, por shumë pa

Postuar: 22/04/2019 - 19:14

Flokët janë një ndër elementët të cilët u marrin shumë kohë grave dhe vajzave.Këto të fundit janë