BREAKING NEWS

FOTO/ Trafikonin heroinë, arrestohen tre shqiptarë në Greqi (Nuk do ta besoni ku e kishin fshehur sasinë e drogës)

FOTO/ Trafikonin heroinë, arrestohen tre shqiptarë në Greqi (Nuk
x

Shëndeti

Tre eksperiencat seksuale që duhet t’i provosh të paktën një herë

Tre eksperiencat seksuale që duhet t’i provosh të paktën

Seksi është i mrekullueshëm, por kurrë nuk mund të thoni që i keni provuar të gjitha! Këtu janë pesë përvoja seksuale që duhet t’i provoni të paktën një herë në jetë.

 
• Përdorni një lodër seksi. Nëse nuk e keni provuar kurrë, atëherë ndoshta është koha ta bëni. Përdorimi i një shfaqje erotike do t’ju bëjë të provoni gjërat që nuk keni ndier kurrë më parë. Thjesht bëj pak praktikë dhe gjithçka bëhet më familjare.
 
• Të bësh seks në publik. Rreziku, frika nga zbulimi, kundërshtimi i rregullave është ajo që e bën atmosferën edhe më emocionuese. Kjo është arsyeja pse të paktën një herë, nëse jo dy, duhet të bëni seks në publik! Për shembull, do të duket se ishte perfekte në vendin e punës?
 
• Masturbimi. Shumë gra refuzojnë ta bëjnë këtë, të tjerët thjesht ta pranojnë atë, por në realitet masturbimi është një përvojë e bukur, e cila i jep kënaqësi trupit dhe mendjes. Dhe mbani mend, askush nuk e njeh trupin tuaj më mirë se ju!