BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Shëndeti

Viagra natyrale me vetëm 2 përbërës. Ja si ta përgatisni në shtëpi!

Viagra natyrale me vetëm 2 përbërës. Ja si ta

Viagra është një ilaç i fuqishëm për meshkujt dhe përdoret për të rritur funksionin dhe performancën seksuale. Jo shumë njerëz e dinë sekretin, se ajo mund të bëhet edhe në shtëpi.

Nëse doni të përgatisni viagra tërësisht natyrale në shtëpi, do t’ju duhen 2 përbërës kryesorë të cilat ndodhen në të gjitha dyqanet ushqimore. Këto përbërës janë afrodisiakë shumë të fuqishëm.

Nuk duhet të përdorni sheqer, kripë, erëza ose ndonjë shije tjetër, të cilat mund të zvogëlojnë fuqinë e dy përbërësve kryesorë.

Prisni shalqirin në copa të vogla dhe të vendosini copat në një shtrydhëse frutash e perimesh, në mënyrë që të merrni rreth një litër lëng shalqiri.

Hidhni lëngun në një tenxhere. Lereni atë të vlojë për disa minuta, pastaj shtrydhni lëng limoni në tenxhere. Përziejeni mirë derisa pjesa më e madhe e lëngut të avullojë.

Pas zierjes vendoseni lëngun e përfituar në një shishe xhami dhe ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë (frigorifer).

Këtë pije duhet ta merrni me stomak bosh, herët në mëngjes dhe para darke. Sasia e rekomanduar është 2 lugë çaji. Kjo Viagra e përgatitur në shtëpi është e sigurt dhe e fuqishme për njerëz të të gjitha moshave dhe gjinive.