BREAKING NEWS

Restoranti ku u infektuan me koronavirus 90% e të prekurve, dalin përgjigjet për 18 persona në Elbasan

Restoranti ku u infektuan me koronavirus 90% e të prekurve, dalin
x

Shëndeti

Zbulohet ilaçi që fshehin mjekët! Është parandaluesi më i mirë i kancerit

Zbulohet ilaçi që fshehin mjekët! Është parandaluesi

Kanceri është një nga sëmundjet më të rënda, mijëra njerëz diagnostikohen me të. Në disa raste ai shërohet me sukses, sidomos nëse zbulohet në kohë.

Shërimi natyral i tij është më efikas. Kjo recetë është e shkëlqyeshme dhe e suksesshme, shumë pacientë janë shëruar. Ky ilaç vret qelizat e kancerit, pastron mëlçinë, enët e gjakut, forcon trurin dhe ndihmon shërimin e atyre që kanë përjetuar sulmin në zemër

Përbërësit: – 15 limonë, – 12 thelpinj të hudhrës, – 400 gramë sytha gruri, – 400 gramë arra, – 1 kg mjaltë.

Përgatitja: Grurin e vendosni në enë dhe e mbuloni me ujë. E lini gjatë natës dhe ia derdhni ujin pas 10 deri 12 orë. Më pas i lini edhe për 24 orë. Pas kësaj periudhe kohore, bluani arrat dhe sythat e grurit bashkë. Pastroni hudhrat, bluani 5 limonë të paqëruar dhe ia shtoni masës, e shtoni mjaltin dhe konsumoni masën me lugë të drunjtë. Përdorimi: Nëse vuani nga kanceri, merrini 2 lugë nga kjo në çdo dy orë.