Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Armando Sadiku fejohet me fansen, u njohën në facebook

Postuar: 10/01/2018 - 09:44

Është një nga futbollistët më të lakmuar të Kombëtares Shqiptare, i cili gjatë gjithë karrierës së tij është përfolur për4 lidhje me personzhe të njohura. Por si duket zemrën e tij, e ka vjedhur një fanse. Sot “infoelbasani.al” ka dhënë lajmin se Armando Sadiku është fejuar më 30 dhjetor të vitit 2017 me një vajzë të quajtur Elona, me origjinë kosovare, profesion dentiste dhe që jeton në Gjermani.
Njohja mes tyre ka nisur nga Facebook ku Elona si tifoze e flaktë e Sadikut i ka shkruar atij shpeshherë derisa kanë nisur të komunikojnë.

Lajmin e fejesës e ka konfirmuar për “infoelbasani.al” edhe babai i futbollistit. Fejesa është zhvilluar mes dy familjeve, por çdo gjë është mbajtur private.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 37

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/06/2018 - 21:24

Ish-pronari i Tottenham Hotspur, Lord Alan Sugar, ka kërkuar falje për postimin e bërë në rrjetet sociale ku e krahasonte ekipin e Senegalit me shitësit e mallrave në plazhin e Marbella.

Postuar: 20/06/2018 - 21:03

Kanë përfunduar 45 minutat e para dhe askush nuk e priste një barazim pa gola në sfidën ndërmjet

Postuar: 20/06/2018 - 19:35

Të premten, Zvicra do të zhvillojë ndeshjen e dytë në E, ku përballë do të ketë Zvicrën, ku aktiv

Postuar: 20/06/2018 - 19:21

Sot në orën 20:00 Spanja do të përballet me Iranin për të hedhur një hap të sigurt drejt kualifik

Postuar: 20/06/2018 - 18:58

Uruguaji bëhet skuadra e dytë që pret një biletë për në fazën tjetër të Kupës së Botës.

Postuar: 20/06/2018 - 18:51

Pas barazimit ndaj Islandës, tashmë Argjentina nuk mund të gabojë sërish edhe pse ndeshja e radhë

Postuar: 20/06/2018 - 18:35

Autoritetet në Teheran do t'i lejojnë gratë të ndjekin shikimet publike të ndeshjeve të Kampi