Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tifozja seksi e lë pa “frymë” nga paraqitja dhe format seksi, komentatorit i del situata jashtë kontrollit, videoja bën xhiron e botës

Postuar: 12/09/2019 - 13:54

Endrju Gejz, ish-lojtar në NBA, po komentonte në kanalin “FOX Sports”, takimin e Botërorit të basketbollit mes Brazilit dhe Shteteve të Bashkuara.

Në një moment pushimi të sfidës, 54-vjeçari po jepte opinionin e tij mbi sfidën dhe lojtarët, deri kur kamera fiksoi një tifoze Brazilit. Ai mbeti pa fjalë, nga format dhe paraqitja e tifozes, por ky moment nuk u ka shpëtuar tifozëve të cilët e kritikonin, por video e tij u bë virale në rrjetet sociale.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/11/2019 - 17:22

Erling Haaland është 19 vjeç dhe ka shënuar 26 gola në 18 ndeshje të sezonit 2019-2020, duke tërhequr vëmendjen e ekipeve prestigjoze të futbollit europian. 

Postuar: 13/11/2019 - 15:26

Eros Grezda, lojtari i Kombëtares shqiptare, ka reaguar pas konferencës për shtyp të Edi Rejës.

Postuar: 13/11/2019 - 13:03

Trajneri i Kombëtares Edy Reja ka folur sot në prag të ndeshjes me Andorën e cila është e parafun

Postuar: 13/11/2019 - 07:26

Fiorentina është në krizë rezultatesh dhe pavarësisht se loja ka qenë e mirë në shumicën e ndeshj

Postuar: 13/11/2019 - 07:24

Disa prej lojtarëve kryesorë të Kombëtares kuqezi luajnë në kampionatin italian, në Serie A ose n

Postuar: 13/11/2019 - 07:22

Kombëtarja është grumbulluar dhe po vijon përgatitjet për ndeshjet e fundit në grupin H eliminato

Postuar: 12/11/2019 - 22:53

Në datën 17 nëntor, pritet që të luhet sfida e fundit në Grupin A, midis Kosovës dhe Anglisë, në