Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çmenduritë e shqiptarëve, tifozi përshëndet nudo francezët në Marsejë

Çmenduritë e shqiptarëve, tifozi përshëndet nudo francezët në Marsejë

Postuar: 15/06/2016 - 19:56

Në Marsejë nga tifozët shqiptar është vënë re të këndohet, të valviten flamuj, të tentohet për të thyer rekorde, por deri në këto orë nuk ishte parë ende një gjë e tillë.
 
Një nga tifozët e kombëtares shqiptare, pasi ka dëgjuar tifozët e Francës tek këndonin dhe brohorisnin për kombëtaren e tyre të zemrës, ka menduar t’u bëjë një surprizë të veçantë.
 
Ai ka hapur dritaren e dhomës së hotelit, ka hipur mbi parvazin e dritares, krejtësisht nudo dhe i ka përshëndetur “shqiptarçe” mikëpritësit francez.
 
hoteli1hoteli2

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2019 - 20:14

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar një njoftim për të gjithë publikun sportiv, duke lajmëruar për emrin e ri të stadiumit kombëtar dhe ndarjen e tribunave.

Postuar: 15/11/2019 - 19:55

Ish-kampion i Skënderbeut të Korçës në mundje, Artur Kreka ka ndërruar jetë ditën në moshën 58-vj

Postuar: 15/11/2019 - 18:02

Të dielën, më 17 nëntor, do të mbahet ceremonia e përurimit të stadiumit të ri Arena Kombëtare, k

Postuar: 15/11/2019 - 17:21

Franca dhe Turqia janë dy kombëtaret që kanë prerë tashmë biletën për në Euro 2020 nga grupi H ku

Postuar: 15/11/2019 - 15:37

“Air Albania Stadium” do të inagurohet të dielën kundër Francës.

Postuar: 15/11/2019 - 09:16

Stadiumi i ri Kombëtar duket se është gati për ndeshjen me Francën, pasi tashmë i është vendosur

Postuar: 15/11/2019 - 07:21

Vite më parë ai ishte një nga sulmuesit më të shpejtë e më të mirë në qarkullim.