Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Lufta” e dy vëllezërve Xhaka në fushën e lojës, shikoni fotot

“Lufta” e dy vëllezërve Xhaka në fushën e lojës

Postuar: 11/06/2016 - 17:57

Janë disa prej momenteve që nuk i shpëtojnë syrit të fotoreporterëve. “Lufta” e dy vëllezërve Xhaka në fushën e lojës në ndeshjen Shqipëri-Zvicër, pjesa e parë e së cilës ishte në favor të Granitit.

Taulanti dhe Graniti luajnë për skuadra të ndryshme në të njëjtën fushë. Momente emocionuese janë edhe këto që jepen më poshtë, kur të dy luftojnë për të fituar topin. Po më shumë se kaq, “lufta” e tyre është emocionale.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/07/2019 - 07:50

Një prej trajnerëve më të mirë në qarkullim, i cilësuar madje nga shumica e specialistëve dhe opinionistëve si më i miri aktualisht në botë, Pep Guardiola, e tregoi dhe një herë tjetër se nuk toleron kur është fjala p

Postuar: 20/07/2019 - 07:49

Kukësi ka bërë ndryshime dhe këto lëvizje kanë nisur nga pankina.

Postuar: 20/07/2019 - 07:48

Kombëtarja do të luajë në fillim të shtatorit dy ndeshje në kuadër të grupit H për eliminatoret e

Postuar: 19/07/2019 - 17:03

Lajm i hidhur për futbollin e Tiranës dhe Kombëtares.

Postuar: 19/07/2019 - 07:17

Lionel Mesi është futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave.

Postuar: 19/07/2019 - 07:16

Lojtarët e përfaqësueses janë duke menduar për ndeshjet e radhës në kuadër të eliminatoreve të Eu

Postuar: 19/07/2019 - 07:14

Skuadrat shqiptare janë eliminuar nga Liga e Europës mbrëmjen e djeshme, duke mos ia dalë asnjëra