BREAKING NEWS

Tragjedi në Berat/ Kishin 5 muaj që kishin ardhur në jetë, humbin jetën dy binjakët (Dyshimet e para)

Tragjedi në Berat/ Kishin 5 muaj që kishin ardhur në jetë,
x

Sport

15 mijë euro nata, ja ku po i kalon pushimet Lionel Messi pas eleminimit të Argjentinës

15 mijë euro nata, ja ku po i kalon pushimet Lionel Messi pas eleminimit

Ishte totalisht i përkushtuar me Argjentinën në Kupën e Amerikës Latine, por sërish dështoi. Megjithatë, tani është koha për pushime për Lionel Messi-n.

Së bashku me familjen e tij, bashkëshorten Antonela Roccuzzo dhe tre fëmijët Mateo, Thiago dhe Ciro, Messi ka fluturuar në Karaibe, në një ishull të “fshehtë”. Ishulli është më pak se dy kilometra katrorë dhe i zënë thuajse i gjithi nga resorti ku po pushon ylli argjentinas.

Resorti ka 40 dhoma, 13 vila dhe 21 banesa private. E sigurisht, të pushosh aty nuk është aspak e lehtë, pasi sulmuesi i Barcelonës paguan 15500 euro në natë.