BREAKING NEWS

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr masat e reja për të kufizuar përhapjen e Covid, mbyllen universitetet dhe konviktet, ja çfarë pritet të ndodhë me baret dhe restorantet në Shqipëri

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr
x

Sport

3 gola në pak minuta / Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Maqedoni-Kosovë

3 gola në pak minuta / Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes

Ndeshja mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës ka përmbyllur pjesën e parë, ku deri më tani janë shënuar 3 gola, me rezultatin 2-1.

Goli i parë është shënuar në minutën e 16-të, nga Fidan Aliti, ku Maqedonia kaloi në epërsi 1-0, pas një goditje që u devijua nga Benjamin Kololli.

Florent Hadërgjonaj ka barazuar në minutën e 29, për tu ndjekur nga një tjetër gol në pak minuta, që shënon Maqedonia me Darko Velkoski.