BREAKING NEWS

“Lista e arrestimeve fillon me...”, Kreshnik Spahiu plas ‘bombën’ dhe zbulon arsyen e refuzimit të ambasadores Kim nga Presidenti: Ja kush po e përdor Metën dhe po lëviz në hije gjithë fijet e opozitës!

“Lista e arrestimeve fillon me...”, Kreshnik Spahiu plas
x

Sport

5 gola në pjesën e parë, trajneri i Kosovës humbet toruan në dhomat e zhveshjes (VIDEO)

5 gola në pjesën e parë, trajneri i Kosovës humbet toruan

 Bernard Challandes, trajner karizmatik, nuk u përmbajt pas fundit të pjesës së parë teksa Anglia po fitonte 5-1 dhe Kosova kishte shënuar e para.

Trajneri i ekipit “Dardan” u kap nga kamerat teksa shfrynte dhe kushedi çfarë ka bërë në dhomat e zhveshjes pas atij rezultati jo të kënaqshëm për Kosovën e cila bëri një lojë shumë të mirë në sulm.