5 gola në pjesën e parë, trajneri i Kosovës humbet toruan në dhomat e zhveshjes (VIDEO)

Postuar: 11/09/2019 - 10:11

Bernard Challandes, trajner karizmatik, nuk u përmbajt pas fundit të pjesës së parë teksa Anglia po fitonte 5-1 dhe Kosova kishte shënuar e para.

Trajneri i ekipit “Dardan” u kap nga kamerat teksa shfrynte dhe kushedi çfarë ka bërë në dhomat e zhveshjes pas atij rezultati jo të kënaqshëm për Kosovën e cila bëri një lojë shumë të mirë në sulm.

Postuar: 17/11/2019 - 23:25

Sot në “Air Albania Stadium” u luajt ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës, e vlefshme për Grupin H të eliminatoreve të EURO 2020.

Postuar: 17/11/2019 - 23:11

Federata Shqiptare e Futbollit inauguroi stadiumin e ri të Kombëtares së Shqipërisë ndërsa të pra

Postuar: 17/11/2019 - 22:55

Nota më negative e kësaj mbrëmje gala është pikërisht rezultati i ndeshjes me Kombëtaren e Edi Re

Postuar: 17/11/2019 - 22:08

Ka startuar pjesa e dytë e ndeshjes me Francën. Reja ka bërë menjëherë 2 zëvendësime.

Postuar: 17/11/2019 - 21:59

Para ndeshjes Shqipëri-Francë, ka ardhur edhe një koreografi nga fantastike nga "Tifozët Kuq

Postuar: 17/11/2019 - 21:21

Franca ka kaluar sërish në avantazh në minutën e 30.

Postuar: 17/11/2019 - 21:12

Gjatë momentit kur po ekzekutohet himni i miqve, fërshëllimat kanë qënë të shumta nga ana e tifoz