BREAKING NEWS

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me rrënjë, pyje e çatia”, Stuhia e fuqishme shkakton dëme 'kolosale' në Mallakastër, banorët rrëfejnë përjetimet e tmerrit (FOTO)

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x
BREAKING NEWS

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep dorëheqjen pas përfshirjes së njerëzve me precedentë penalë

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane jehonë SKANDALIT ‘McGonigal’: Kina ndikoi në mënyrë korruptive te Rama

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane
x
BREAKING NEWS

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe tregon si po shkon drejt burgut ish-kryeministri, zbardh planin e tij për të shkaktuar sërish vrasje politike

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe
x

Sport

A do t'a vazhdojë rrugëtimin si trajner i Shqipërisë? Reja 'habit' me pëgjigjen: Ja kush është i vetmi që e di të ardhmen

A do t'a vazhdojë rrugëtimin si trajner i Shqipërisë?

Reja ishte i pranishëm në konferencën për shtyp para ndeshjes me Islandën. Trajneri i Shqipërisë është shprehur gjithashtu edhe për të ardhmen e tij pas humbjes së objektivit të vendit të parë, nisur nga ajo humbje e fundit me Izraelin.

“I kemi listuar shpesh motive se pse kemi humbur. Prisja që në këtë edicion të Ligës së Kombeve të tregonim se ishim rritur. Kemi bërë ndeshje të mirë me Spanjën dhe Poloninë. Rivalët tanë po shfrytëzojnë gabimet tona. Siç tha edhe Cikalleshi, është koha për të qenë bashkë dhe të shohim përpara. Sigurisht që do të ketë ndryshime me Islandën pasi kemi luajtur vetëm para 3 ditësh.

Ajeti ka pasur pak temperaturë dhe duhet të presim deri nesër për të. Shqipëria nuk e ka përmbysur asnjëherë rezultatin në kohën time? Kur pëson gol demoralizohesh dhe ke probleme me aspektin psikologjik.

Kjo nuk duhet të ndodhi, por është çështje karakteri e ekipit. E ardhmja pas Islandës? Unë mendoj vetëm për ndeshjen nesër kundër Islandës, jo për të ardhmen. Nuk i dihet kurrë, Zoti e di se çfarë do të ndodh në të ardhmen. Kritikat nuk i ndiej shumë, lojtarët po, është normale. Uroj që lojtarët të jenë më shumë agresiv tani”, tha Reja.