BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Sport

A do të donit të riktheheshit te Shqipëria? Gianni De Biasi  befason me përgjigjen

A do të donit të riktheheshit te Shqipëria? Gianni De Biasi

Ish -trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi  ka deklaruar për emisionin “FanZone” se nëse do ti kërkohej sërish,do të rikthehej tek kombëtarja e Shqipërisë.

‘Kombëtarja Shqiptare është në duar të sigurta, të nëj profesionisti të madh si Edi Reja dhe nuk ka nevojë për mua. Nëse në ndonjë moment do të kërkonin trajner, do të vija me shumë qejf.’-tha ai.