BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Sport

“Ai kalonte dorën lehtë poshtë jorganit, për të më prekur dhe ia doli të bëjë atë që donte”/ Rrëfimi shokues i ish mbrojtësit të njohur të Juventusit: Jam dhunuar seksualisht…

“Ai kalonte dorën lehtë poshtë jorganit, për të

Ish mbrojtësi i njohur francez, Patrick Evra ka bërë një rrëfim shokues në autobiografinë e tij, pasi ka zbuluar se ka rënë pre e abuzimit seksual që kur ishte vetëm 13 vjeç dhe protagonist ka qenë drejtori i shkollës ku mësonte.

Evra, që në karrierën e tij ka veshur fanellat e skuadrave si Juventus e Manchester United, rrëfen se flinte për tre net në javë në shtëpinë e “xhelatit” të tij, për të shmangur udhëtimin e gjatë drejt kthimit në shtëpinë e vet.

“Duke kujtuar se unë flija, ai kalonte dorën lehtë poshtë jorganit, për të më prekur. Natën e fundit që isha në shtëpinë e tij dhe kur e dinte se do të kthehesha në timen, ia doli të bëjë atë që donte”, shkruan Evra në librin e tij.

Duke folur për mediat në prezantimin e biografisë, ish mbrojtësi francez tregon se nuk ia ka treguar ngjarjen as mamasë së tij, pjesërisht edhe nga frika e turpit, apo si do ta shikojnë të tjerët.

“Kur isha 24 vjeç policia më thirri për të më pyetur nëse ishte abuzuar ndaj meje nga ky person, por unë mohova gjithçka. Mamaja ime ndjeu diçka që kur i thashë që nuk do të rri më në shtëpinë e drejtorit, por prita deri tani, të bëhesha 40 vjeç para se t’ia thosha”, u shpreh ish mbrojtësi francez.

“Ai kalonte dorën lehtë poshtë jorganit, për të