BREAKING NEWS

Kryeministri Rama e nis ditën në mënyrën më të bukur, nxjerr foton nga ky vend i rrallë i Shqipërisë

Kryeministri Rama e nis ditën në mënyrën më të
x

Sport

Aksidenti i rëndë/ Startoi në mënyrën më të keqe të mundshme! Ylli i Formula 1 i djegur dhe me brinjë të thyera (FOTO)

Aksidenti i rëndë/ Startoi në mënyrën më të

Formula 1 nisi në mënyrën më të keqe të mundshme kur piloti i Haas, Romain Grosjean u përfshi në një aksident. Makina e tij kaloi barrierat metalike, dhe mori menjëherë flakë. Fatmirësisht piloti doli me shpejtësi.

Romain Grosjean dërgoi një mesazh me video nga shtrati i tij në spital të dielën në mbrëmje, pas shpëtimit së tij në Bahrein gjatë një aksidenti të rëndë.

Aksidenti i rëndë/ Startoi në mënyrën më të

Duke folur nga qendra mjekësore lokale BDF, ai tha se është në gjendje të mirë. “Përshëndetje të gjithëve. Thjesht doja të them se jam mirë. Faleminderit shumë për të gjitha mesazhet. Falenderoj gjithë stafin mjekësor në spital. Shpresoj, së shpejti mund t’ju shkruaj disa mesazhe dhe t’ju tregoj si po shkon gjendja ime”.

Aksidenti i rëndë/ Startoi në mënyrën më të

Sipas mediave britanike, piloti është pjesërisht i djegur tek krahët, dhe ka disa brinjë të thyera.

Aksidenti i rëndë/ Startoi në mënyrën më të