BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Humbi djalin vetëm 7 vjeçar, Zamira Durda me akuza të forta: Ma ka vrarë shteti, sot do të mbushte 22 vjeç

Tragjedia e Gërdecit/ Humbi djalin vetëm 7 vjeçar, Zamira Durda
x
BREAKING NEWS

Protesta e thirrur nga Sali Berisha, habit Gazment Bardhi, zbulon nëse do të jetë i pranishëm

Protesta e thirrur nga Sali Berisha, habit Gazment Bardhi, zbulon nëse do
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Bushati, ‘shpërthen’ keq ndaj Bardhit: Zara të Ramës, mos u fshihni pas fustanit të Alibeajt

Nuk përmbahet Bushati, ‘shpërthen’ keq ndaj Bardhit: Zara
x
BREAKING NEWS

Përmendja e Ramës në çështjen “McGonigal”/ Berisha jep lajmin, zbulon lëvizjen e radhës: Shqipëria vërshon drejt Tiranës, ja DATA

Përmendja e Ramës në çështjen
x
BREAKING NEWS

Plas keq në studio, Bushati shpërthen keq ndaj Gaz Bardhit: Deputetë pa sens protagonizmi dhe identitet politik

Plas keq në studio, Bushati shpërthen keq ndaj Gaz Bardhit:
x
BREAKING NEWS

Hetimi për skandalin “McGonigal”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat: Duket sikur historitë përsëriten me personazhe të ndryshme

Hetimi për skandalin “McGonigal”, gazetarja Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

Misteri i heshtjes/ Pse nuk flet Basha për skandalin e Ramës me ish-zyrtarin e FBI? Habit me përgjigjen Gazment Bardhi

Misteri i heshtjes/ Pse nuk flet Basha për skandalin e Ramës me
x
BREAKING NEWS

Dosje për Ramën? ‘Zbërthehet’ Gazmend Bardhi: Ja çfarë çova në SPAK

Dosje për Ramën? ‘Zbërthehet’ Gazmend Bardhi: Ja
x

Sport

Aktualisht pa klub, Kristiano Ronaldo merr superofertën e parë, nuk do ta besoni shifrën marramendëse

Aktualisht pa klub, Kristiano Ronaldo merr superofertën e parë, nuk do

Kristiano Ronaldo është aktualisht pa klub, pasi Mançester Junajtid vendosi të ndërpriste kontratën me yllin portugez pas deklaratave që ai lëshoi në adresë të klubit dhe të trajnerit Ten Hag. Por duket se CR7 nuk do të vuajë për të gjetur punë, edhe pse cilësia e skuadrave që i ofrohen është diçka tjetër.

Me pjesën më të madhe të klubeve europiane që nuk duken të interesuara për futbollistin, jo vetëm nga pikëpamja financiare. Ofertat atij vazhdojnë t’i vijnë nga Lindja e Mesme ku Al Nasr i kampionatit të Arabisë Saudite, është kthyer përsëri në lojë me një propozim të çmendur për Ronaldon.

Pasi kishin tentuar pa sukses që të nënshkruajnë në verë me të, drejtuesit e klubit saudit kanë kontaktuar përsëri përfaqësuesit e Ronaldos dhe i kanë bërë një ofertë të re për futbollistin.

Sipas “AS”, oferta e re për Ronaldon kap shifrën e 225 milionë eurove për tre vitet e ardhshme. Një ofertë e çmendur për lojtarin 37-vjeçar por që nuk krahasohet me atë që i kshin bërë në verë. Asokohe, Ronaldos i ofruan 250 milionë euro për vetëm 2 vite kontratë me klubin saudite. Me sa duket, vlera e portugezit ka rënë edhe për sheikët arabë.