Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Akuzohet për përdhunim, Cristiano Ronaldo flet nga Manchester

Postuar: 22/10/2018 - 22:56

 Akuzat për përdhunim duket se nuk kanë ndikuar aspak në humorin e Cristiano Ronaldos. Ylli portugez i Juventusit, ka dalë në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes me ish-skuadrën e tij Manchester United. Në fjalën e tij nuk kishin si të mungonin zërat rreth akuzave për përdhunim, me Ronaldon që përgenjështroi gjithçka. 

"Ne e bëmë deklaratën para dy javës.Sigurisht që nuk do të shtoj më tepër në këtë situatë. Avokatët e mi janë të bindur dhe unë jam i pastër. E vërteta gjithmonë vjen në pozitën e parë. E di që unë jam një shembull, 100 për qind, në fushë dhe jashtë fushës. Unë gjithmonë buzëqesh. Jam i bekuar, luaj në një klub fantastik, kam një familje fantastike, kam gjithçka. Pjesa tjetër nuk më prek ".-përfundoi sulmuesi i bardhezinjve. 

Ronaldo është në qendrën e akuzave nga një grua amerikane, e njohur si Kathryn Mayorga, ndërkohë që pas saj shumë akuza kanë vërshuar ndaj 5 herë fituesit të Topit të Artë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/11/2018 - 22:17

Ish-tekniku i Kombëtares Shqiptare të futbollit, Xhani De Biazi ka surprizuar edhe njëherë me deklaratat e tij për shqiptarët.De Biazi ishte i pranishëm në mbrëmjen për 120 vjetorin e Federatës Italiane të Futbollit,

Postuar: 12/11/2018 - 20:36

Një futbollist në Kolumbi është sulmuar teksa po lëvizte me makinë.

Postuar: 12/11/2018 - 18:22

Santiago Solari do të vazhdojë të drejtojë Real Madridin, jo në mënyrë të përkohshem, por ta

Postuar: 12/11/2018 - 17:38

Armando Duka është braktisur dhe nga një tjetër njeri i besuar i tij.Largimi ka të bëjë sërish në

Postuar: 12/11/2018 - 17:25

Milan është përballur me “armikun” e vjetër Juventus, ku këta të fundit kanë fituar m

Postuar: 12/11/2018 - 12:00

Max Verstappen është shfaqur i tërbuar me Esteban Ocon ditën e djeshme, pasi ky i fundit i hoqi n

Postuar: 12/11/2018 - 09:50

Sulmuesi i Milanit, Gonzalo Higuain, kërkoi falje për kartonin e tij të kuq kundër Juventusit, po