BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Sport

ALARMANTE! Kaos në futboll, në Angli rrezikohet zhvillimi i Kupës

ALARMANTE! Kaos në futboll, në Angli rrezikohet zhvillimi i Kupës

Anglia po kalon një krizë për karburant.

Por kjo mund të shkaktojë dhe një kaos në futboll anglez pasi disa ekipe të vogla nuk kanë mundësi të udhëtojnë në transfertë për ndeshjet e tyre.

Shumë prej ndeshjeve të raundit të tretë në FA Cup do të anuloheshin për shkak të kësaj arsyeje, dhe nuk dihet nëse federata do të pranonte shtyrje ndeshjesh pasi kalendari i ngjeshur mund të shkaktojë probleme në fundin e sezonit.

Anglia dhe Amerika ditët e fundit kanë shprehur nevojat e tyre për karburant, teksa në rrjetet sociale janë postuar video ku shikohen se si njerëzit presin në radhë për karburant apo mbushin bidonët për rezerva.