BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata Kushtetuese, a do të rrëzohen zgjedhjet lokale të 30 qershorit 2019 dhe a do të ketë zgjedhje të parakohshme?

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata
x
BREAKING NEWS

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron ndryshimin e MADH në Shqipëri

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron
x

Sport

Alarmi për bombë bie në mes të ndeshjes/ Publikohen çastet e frikshme në fushën e blertë, lojtarët shtrihen në parket. Shikoni VIDEON që është bërë virale

Alarmi për bombë bie në mes të ndeshjes/ Publikohen

Një ndeshje basketbolli në Izrael u ndërpre kur ra alarmi i bombës, pasi militantët palestinezë lëshuan qindra raketa në Izrael, ndërsa Izraeli u përgjigj me sulme ajrore në Gaza, që shkaktuan shumë viktima.

Lojtarët e Maçabi Raanana dhe Maçabi Kiryat Motzkin u shtrinë menjëherë në parket, duke sjellë në sytë e tifozëve një skenë shumë të frikshme.

Fatmirësisht asgjë nuk ndodhi, ndërkohë që si pasojë e përplasjeve që vazhdojnë prej disa ditësh mes Izraelit dhe Palestinës, kanë humbur jetën dhjetra persona dhe janë plagosur shumë të tjerë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eurohoops.net (@eurohoops_official)