Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Alegri ‘merr goditjen’, Ronaldo pro ardhjes së …

Postuar: 24/04/2019 - 13:18

Pep Guardiola mund të stërvisë Ronaldon vitin e ardhshëm. Është ky lajmi që raporton “Il Giornale” nga Italia. Eleminimi nga Liga e Kampionëve ka lënë një shije të hidhur te torinezët dhe duket se ata po kërkojnë të ndryshojnë diçka në drejtim të skuadër. Alegri është vënë në dyshim dhe nëse Konte shkon te Interi, i preferuari është Guardiola.

Edhe ky i fundit po përballet me kritika te Mançester Siti, pasi ka shpenzuar shumë dhe nuk ka shkuar më larg se çerekfinalet e Championsit. Ronaldo nga ana tjetër është ai që e miraton ardhjen e spanjollit, megjithëse ka edhe disa kërkesa të tjera me emra si Varane, Isko, por edhe Marselo.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 09:28

Juventusi po kërkon me ngulm një trajner të ri dhe dy ditët e fundit një emër që ka dalë fuqishëm në skenë, është ai i Maurizio Sarrit.
 

Postuar: 23/05/2019 - 07:29

Një prej të rinjve më premtues dhe që ka shanse të bëhet numri një në botë pas tërheqjes së Leo M

Postuar: 23/05/2019 - 07:27

Një nga futbollistët më të mirë të mbrojtjes, Ivan Balliu, i cili ende nuk e ka shfaqur në maksim

Postuar: 23/05/2019 - 07:26

Në fundjavë Partizani pritet të festojë në mënyrë madhështore titullin kampion pas 26 vjetësh pri

Postuar: 22/05/2019 - 23:45

Përfaqësuesja shqiptare vazhdon grumbullimin e saj të pjesshëm për ndeshjet eliminatore të Euro 2

Postuar: 22/05/2019 - 23:25

Përfaqësuesja gjermane e futbollit prezantoi ndryshime të rëndësishme në ndeshjet e ardhshme elim

Postuar: 22/05/2019 - 22:15

Duke nisur nga sezoni i ardhshëm, UEFA do bëjë disa ndryshime drastike në kompeticionin më të rën