BREAKING NEWS

Më shumë të shëruar sesa raste të reja! Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Më shumë të shëruar sesa raste të reja! Ministria e
x

Sport

VIDEO/ Anglia befason sërish kuqezinjtë

VIDEO/ Anglia befason sërish kuqezinjtë

Anglia ka shënuar golin e dytë në portën e kuqezinjve.

Goli është shënuar në minutën 61 nga mbrojtësi Mount.

Trajneri i Anglisë ka hedhur në fushë formacionin më të mirë të mundshëm që ka në dispozicion, duke i besuar sulmin treshes, Stërling, Maunt dhe Kejn.

Më herët Uzuni, në minutën e 13-të shpërdoroi një rast të pastër për të kaluar Shqipërinë në avantazh.