BREAKING NEWS

Publiku votoi, gara ashpërsohet, ky është banori që lë përfundimisht shtëpinë e Big Brother VIP

Publiku votoi, gara ashpërsohet, ky është banori që lë
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim Bashën: Zgjidh o Berishën o SHBA

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Yuri Kim takon Lulzim Bashën

Ambasadorja Yuri Kim takon Lulzim Bashën
x
BREAKING NEWS

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga gara kandidati i njohur, ja çfarë ka ndodhur

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka nxjerr për herë të parë prapaskenat tronditëse: Si më “shiti” mua dhe Edi Palokën tek ambasada! Lulzim Basha do të arrestohet nëse shkon në këtë vend...

Flamur Noka nxjerr për herë të parë prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Mblidhet kryesia e PS-së, zbardhen emrat: Ja kush janë 6 kandidatët e mundshëm për 6 marsin

Mblidhet kryesia e PS-së, zbardhen emrat: Ja kush janë 6
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ MSH: Mbi 1000 të infektuar dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ MSH: Mbi 1000 të infektuar dhe 5 humbje
x
BREAKING NEWS

Moti i keq ‘zbarkon’ në Shqipëri, reshje shiu dhe dëbore gjatë natës (Zonat e prekura)

Moti i keq ‘zbarkon’ në Shqipëri, reshje shiu dhe
x

Gossip

Arbana e pyeti nëse i ka dhënë fund me Borën, Donaldi zbulon vendimin drastik që ka marrë dhe bën premtimin publik

Arbana e pyeti nëse i ka dhënë fund me Borën, Donaldi zbulon

Donaldi dhe Beatrix janë kthyer bashkë në dhomën e rrëfimit dhe janë pyetur për marrëdhënien e tyre. Donaldi ka thënë se nuk tallet me Beatrixën dhe është shprehur se një varëse nuk i përmirësonte gjërat me Borën

“Asnjëherë nuk kam bërë ndonjë gjë kot. Të gjitha gjërat i kam bërë me zemër, ashtu i kam ndjerë. Një varëse në qafë… për mua. Kam bërë shumë. Është shumë kollaj të flitet si opinionist, publik, komentues. Gjërat janë më të thella se kaq. Një varëse nuk i përmirëson gjërat e mia me të. Nëse unë thashë se kam nevojë për një shenjë, do të thotë se kam nevojë që dikush të bëjë diçka për mua. Unë me këtë vajzën këtu nuk do tallem kurrë”, tha Donaldi

“Fakti që ti nuk ndan problemet e tua në një program televiziv është gjithsesi për t’u vlerësuar”, i ka thënë Arbana.

“Unë për asnjë sekond nuk kam folur për ndjenjat e këtyre se nuk e kam të drejtë ta vë në dyshim. Çdo gjë ka lindur se ka qenë i nevojshëm një sqarim dhe gjërat mund të bëheshin mirë. Me kalimin e kohës këta njerëz mund të duhen. I gjithë diskutimi është për faktin se diçka ka mbetur e pasqaruar. E rëndësishme është që njerëzit të mos lëndohen dhe të ecin përpara”, është shprehur Arbri.

Ndërkohë, i pyetur nga Arbana nëse i ka dhënë fund me Borën, Donaldi e ka konfirmuar dhe ka thënë se çdo gjë mes tyre është mbyllur.

“Po. E kam thënë, kanë qenë dy tre video. Çfarë kuptohet kur unë them që jam single?”, tha Donaldi.