BREAKING NEWS

Kërcet arma mes demokratëve të Berishës në korridoret e selisë, arrestohet autori që gjuajti në takimin e PD-së, zbardhet shkaku që situata degradoi në nxjerrjen e armëve

Kërcet arma mes demokratëve të Berishës në korridoret e
x
BREAKING NEWS

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas deklaratën dhe zbardh prapaskenat

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas
x
BREAKING NEWS

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e forta për kokainën në Fier: Drejtuesit s’jetojnë dot më të qetë

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë kishte në Shqipëri, ishte destinuar për...

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë
x
BREAKING NEWS

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe paralajmëron: Grupet po sofistikohen, SPAK punon me standard të dyfishtë

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do votoj asnjë në primare, opozita po shkon drejt turpërimit

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do
x
BREAKING NEWS

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë (VIDEO)

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi
x
BREAKING NEWS

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri shqiptar, zbardhen detajet (EMRI)

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri
x

Sport

Arrestohet futbollisti i Juventus, zbardhen me shpejtësi detajet e fundit: Policia hyn në shtëpi dhe...

Arrestohet futbollisti i Juventus, zbardhen me shpejtësi detajet e fundit:

Disa minuta më parë, prestigjozja holandeze The Telegraaf ka bërë të ditur se futbollisti i Juventus, Mohamed Ihattaren është arrestuar nga policia vendase në shtëpinë e tij në Utrecht. Uniformat blu, sipas dëshmitarëve, u futën në shtëpinë e tij dhe morën futbollistin në rajonin e policisë.

Akoma nuk ka një komunikatë zyrtare nga departamenti i policisë për shkakun pse është kryer ky arrestim por vlen të përmendet se një javë më parë, makina e Ihattaren u gjet e djegur ndërsa makina e vëllait të tij kishte të njëjtin fat disa javë më parë.

Ihattaren, pas ndërprejes së kontratës me Ajax ku ishte i huazuar, duhej të kthehej te “Zonja e Vjetër” në Itali por me ngjarjet e fundit, vështirë se italianët do e rikthejnë në skuadër.