BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Sport

Arrestohet lojtari i Premier League, ja për çfarë akuzohet

Arrestohet lojtari i Premier League, ja për çfarë akuzohet

Policia e Londrës së Veriut ka arrestuar një lojtar të Premier League, i cili akuzohet për përdhunim. Lajmi është bërë i ditur fillimisht nga Telegraph, e më pas është shpërndarë edhe në mediat e tjera.

Sipas asaj që shkruhet, emri i futbollistit nuk bëhet i ditur për arsye kofidenciale. Në këto momente që po flasim, personi i cili nuk e kalon moshën 30 vjeçare ndodhet në paraburgim.

Akuza ka ardhur nga një vajzë 20 vjeçare, me policinë britanikë që nuk ka hezituar për të vënë në pranga djaloshin.  Ky nuk është rasti i parë që shikojmë në Premier League, pasi në të kaluarën Gylfi Sigurdsson dhe Adam Johnson u përfshinë në situata të ngjashme.

Arrestohet lojtari i Premier League, ja për çfarë akuzohet