BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Sport

As shiu e rrebeshi nuk i ndal! Tifozët e Kombëtares sfidojnë motin, ja atmosfera para sfidës me Islandën (VIDEO)

As shiu e rrebeshi nuk i ndal! Tifozët e Kombëtares sfidojnë

Shqipëria nuk po kalon një periudhë të mirë. Kuqezinjtë humbën të gjitha shanset për kreun e grupit 2 në League B të Nations League, pas asaj humbje 2-1 me Izraelin.

Gjithsesi, kjo nuk i ka penguar aspak tifozët e Kombëtares sonë që sot, në ditën e ndeshjes së fundit të këtij edicioni në këtë kompeticion, kanë vërshuar nëpër rrugët e kryeqytetit.

Siç shihet në Video, grupi i Tifozave Kuq e Zi dhe Fikshat e Kaçanikut kanë sfiduar motin. Nuk mungojnë këngët, kërcimi dhe atmosfera duket tejet e zjarrtë. Shqipëria luan ndaj Islandës në “Air Albania” në orën 20.45.