BREAKING NEWS

Breshëri të shtënash ndaj efektivëve të FNSH dhe ‘Shqiponjave’, dy të plagosur dërgohen në spital, kush është autori me kallashnikovë që nuk ndalon duke qëlluar!

Breshëri të shtënash ndaj efektivëve të FNSH dhe
x

Sport

Barcelona bën gati një goditje të madhe në merkato

Barcelona bën gati një goditje të madhe në merkato

Lionel Messi ka marrë pasditen e djeshme edhe një herë vëmendjen e gjithë botës, kur njoftoi se do të qëndronte te Barcelona, së paku edhe për një sezon tjetër.

Tifozët do e kenë gjashtë herë fituesin e "Topit të Artë" në ekipin e tyre. Madje te Barcelona po krijojnë një ekip më të freskët dhe më të fortë.

"Post United" parashikon edhe nënshkrimin e Memphis Depay nga Barcelona. Raportohet se katalanët do t’i paguajnë deri në 25 milionë euro Lyonit për shërbimet e holandezit.

Depay është lojtar i njohur për trajnerin e ri të Barcelonës, Ronald Koeman, të cilin e ka stërvitur te Kombëtarja e Holandës. Kështu, transferimi i tij në ‘Camp Nou’, është dëshirë e trajnerit Koeman, që duket i vendosur të nisë një revolucion te Barcelona.