BREAKING NEWS

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë, zv/ministra, drejtorë e ish-anëtarë të LSI, zbulohen emrat që spostojnë veteranët

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë,
x

Sport

Barcelona ia del edhe pa Messin

Barcelona ia del edhe pa Messin

Ndonëse me një ekip totalisht të rinovuar, Barcelona ia ka dalë të fitojë pastër me rezultatin 0-4 ndeshjen e radhës përballë Dynamo Kiev, duke marrë fitoren e katërt në grup.

Pa Messin e lënë pushim, Piquen e dëmtuar, De Jong dhe Alaba e Griezman në stol, “të vegjlit” e Koeman ia dolën të dhurojnë spektakël në një ndeshje ku shënuan 4 herë.

Tashmë Barcelona udhëheq grupin G me pikë të plota, e ndjekur nga Juventusi.