Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Barcelona kërkon dështakun e Liverpoolit

Postuar: 21/07/2018 - 22:20

 Skuadra katalonase është në kërkim të një portieri për sezonin e ri.Barcelona është duke kërkuar një zëvendësues për Jasper Cillessen, i cili do të largohet gjatë kësaj vere.

Ernesto Valverde kërkon një portier si zëvendësues i Marc-Andre ter Stegen, kur ky i fundit të lëndohet, ose për ndeshjet e Kupës.

Sipas Marcas, një nga dëshirat e tij është portieri belg i Liverpoolit, Simon Mignolet.Belgu tashmë ka humbur edhe vendin e dytë, pas transferimit të portierit brazilian, Alisson becker nga Roma për 62 milionë euro.

Në listën e Barcelonës është edhe portieri i Wolfsburgut, Koen Casteels.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/10/2018 - 20:23

Një përplasje e tmerrshme ka ndodhur ditën e sotme në Çmimin e Madh të Japonisë për garat me motorra. Në Japoni është duke u mbajtur gara, ndërsa Mark Markez e ka përfunduar para kohe këtë garë.

Postuar: 19/10/2018 - 18:22

Përtej formës së dobët në fushën e lojës, po has probleme edhe në jetën personale.Ylli i Real Mad

Postuar: 19/10/2018 - 18:08

Kemi parë gjeste nga më të ndryshmet në fushën e lojës, duke filluar nga ato më ofendueset te ato

Postuar: 19/10/2018 - 18:04

Futbollistët e Barcelonës i përgjigjen pozitivisht mesazheve që Neymar ka lëshuar kohët e fundit

Postuar: 19/10/2018 - 17:28

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve ka nisur auditin në klubet shqiptare të futbollit, teksa së f

Postuar: 19/10/2018 - 17:21

Si të mos mjaftojë momenti negativ që po kalon me Kombëtaren shqiptare, Kristian Panuçi ka punë e

Postuar: 19/10/2018 - 17:01

 Në një njoftim zyrtar, Federata Europiane e Futbollit bëri të ditur shtetet të cilat nuk do