BREAKING NEWS

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e
x

Sport

Barcelona nderon me një minutë heshtje Maradonën, qëndrimi i Mesit tërheq vëmendjen e të gjithëve dhe bën xhiron e botës (FOTO)

Barcelona nderon me një minutë heshtje Maradonën, qëndrimi i

Di ditë më parë legjenda e Argjentinës, Diego Armando Maradona ndërroi jetë, por ai do të mbetet i pavdekshëm në historinë e futbollit.

Sot ishte radha e Barcelonës për t’i kushtuar një tjetër homazh ish-lojtarit të saj.

Barcelona nderon me një minutë heshtje Maradonën, qëndrimi i

Para fillimit të seancës stërvitore, lojtarët dhe stafi teknik formuan një rreth dhe mbajtën një minutë heshtje në nder të Maradonës.

 Ai që i ra më shumë në sy ishte Lionel Messi, i cili duket ende shumë i prekur nga lajmi i hidhur dhe kjo shihet nga mënyra si ai qëndronte gjatë homazhit, me kokëulur dhe i mërzitur.

Barcelona nderon me një minutë heshtje Maradonën, qëndrimi i