BREAKING NEWS

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/ Nga masakrat tek atentatet, Policia në konferencë urgjente, zbardhen detajet e super-operacionit: Ishin vrasës me pagesë

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/
x
BREAKING NEWS

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për vrasje. Detajet

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal,
x
BREAKING NEWS

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA, prokurori i njohur i Tiranës fiton gjyqin në Strasburg

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA,
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Nëse publikohet Memex e gjithë organizata e Policisë së Shtetit rrëzohet, ja kush janë ata që cënohen më shumë

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën paralajmërimin e fortë: Nëse grupet kriminale marrin në dorë sistemin MEMEX do të ketë pasoja, kjo situatë...

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të FRPD: Kë gënjeni ju, budallenj na dini?

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po gënjejnë, institucionet e dinë shumë mirë se cilat sistemi janë sulmuar dhe ç’të dhëna janë marrë

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po
x
BREAKING NEWS

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Hakerat kanë tentuar sulmin në bankat e nivelit të dytë, po tentohet të...

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë
x

Sport

Barcelona po përgatitet të zgjedhë kapitenët e rinj, tashmë janë 4 kandidatë kryesorë

Barcelona po përgatitet të zgjedhë kapitenët e rinj,

Një moment historik i ri në historinë e klubit.

Barça do të duhet të zgjedhë katër kapitenë të rinj që në vitin 2023. Sipas Diario AS, favoritët për këtë post nderi janë Marc-Andre ter Stegen, Robert Lewandowski, Pedri dhe Ronald Araujo, shkruan abcnews.al.

Koha e Sergi Busquets te Barcelona dalëngadalë po i vjen fundi. Mesfushori ikonë pritet të largohet nga klubi në vitin 2023.


Gerard Pique gjithashtu pritet të tërhiqet këtë sezon ose të transferohet në një klub tjetër pasi Xavi nuk po i jep më minuta. Kështu mbeten Jordi Alba dhe Sergi Roberto, por që të dy nuk janë gjithashtu anëtarë të domosdoshëm të skuadrës dhe gjithashtu mund të largohen në vitin 2023.

Cili lojtar mendoni se e meriton shiritin në krahë?