Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Batuta e gazetarit Lutfi Dervishi për kualifikimin e Kroacisë: Fiton ai që hyn në BE, jo ai që del

Postuar: 11/07/2018 - 22:58

Gazetari Lutfi Dervishi ka përfshirë edhe politikën pas përfundimit të ndeshjes mes Anglisë dhe Kroacisë, ku kjo e fundit për herë të parë do të jetë pjesë e një finaleje të kampionatit Botëror.Dervishi shkruan në rrjetin social Facebook se fiton ai që hynë në Bashkimin Europian, jo ai që del.

“Fiton ai që hyn në BE, jo ai që del!”, shkruan Dervishi.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/11/2018 - 20:36

Një futbollist në Kolumbi është sulmuar teksa po lëvizte me makinë.

Ndaj Huan Sebastian Quintero janë zbrazur 6 plumba, vetëm një orë pas një ndeshjeje të luajtur në kampionat.

Postuar: 12/11/2018 - 18:22

Santiago Solari do të vazhdojë të drejtojë Real Madridin, jo në mënyrë të përkohshem, por ta

Postuar: 12/11/2018 - 17:38

Armando Duka është braktisur dhe nga një tjetër njeri i besuar i tij.Largimi ka të bëjë sërish në

Postuar: 12/11/2018 - 17:25

Milan është përballur me “armikun” e vjetër Juventus, ku këta të fundit kanë fituar m

Postuar: 12/11/2018 - 12:00

Max Verstappen është shfaqur i tërbuar me Esteban Ocon ditën e djeshme, pasi ky i fundit i hoqi n

Postuar: 12/11/2018 - 09:50

Sulmuesi i Milanit, Gonzalo Higuain, kërkoi falje për kartonin e tij të kuq kundër Juventusit, po

Postuar: 12/11/2018 - 08:18

Lorik Cana ish-kapiteni i Kombëtares i është bashkuar nismës #TakohemiPërNjëLibër dhe p