BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar
x
BREAKING NEWS

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi, zbulon ngjarjen e pazakontë me të cilën është përballur

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton
x

Sport

Bayern 'fsheh' Lewandowskin në videot promovuese për sezonin…

Bayern 'fsheh' Lewandowskin në videot promovuese për

Largimi i Robert Lewandowski nga Bayern drejt Barcelonës po merr formë me kalimin e kohës. Klubi gjerman është duke ulur pozicionin e tij. Filloi duke mohuar publikisht çdo mundësi transferimi përmes drejtorëve dhe drejtuesve të saj. Megjithatë, diskursi ka humbur intensitetin. Të dy entitetet tashmë janë duke negociuar dhe Bayern ka filluar të pranojë që polaku do të largohet.

Prova është se gjermanët nuk e kanë përfshirë Lewandowskin në një nga videot e tyre promovuese të markës Konami. Një dëshmi e qartë që lojtari nuk do të vazhdojë në Mynih sezonin e ardhshëm. Deklaratat e sulmuesit janë të qarta, duke thënë se koha e tij në Bayern kishte mbaruar. Duke pasur parasysh mundësinë e një largimi, Bayern ka menduar të mos e përfshijë lojtarin në këtë video.

Barcelona nga ana e saj është duke përgatitur një ofertë të re për lojtarin, që do t'i afrohej atyre 50 milionëve që klubi gjerman kërkon për transferim. Bayern ka mbetur jo fleksibël për këtë shumë dhe katalanasit po kërkojnë një ofertë ndërmjet variabëleve që përshtatet me pretendimet e klubit shitës. Ndërkohë, Lewandowski është ende me pushime në pritje të datës 12 kur teorikisht do t'i duhej të rikthehej në stërvitje.