BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Sport

Bayern Munich hap “thesin”, gati 120 milionë euro për post-Lewandowski

Bayern Munich hap “thesin”, gati 120 milionë euro për

Bayern Munich luan në dy tavolina, nga njëra anë i rezistojnë shitjes së Robert Lewandwoskit duke mos shkuar për të takuar Barcelonën, nga ana tjetër lëvizin për të gjetur zëvendësuesin e tij aq shumë sa në gjermani flasin për 120 milionë euro të akorduara, një sulmues i ri që nuk të bën të pendohesh për 238 golat e shënuar në 254 ndeshje nga polaku.

Sipas “Bild”, klubi gjerman ka piketuar sulmuesin nigerian të Napolit, Victor Osimhen. Në realitet, De Laurentis ka vendosur dhe nuk i ndahet shifrës së dhënë për kartonin e Osimhen. Klubi që kërkon shërbimet e sulmuesit nuigerian duhet të paguajë plot 110 milionë euro.

Bayern Munich do të tentojë të bindë Napolin me 120 milionë euro dhe më pas do të ulet të bisedojë me Barcelonën për Lewandowskin