BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Sport

Bayerni shkatërron Barcelonën

Bayerni shkatërron Barcelonën

Barcelona duket larg të qenit një ekip pretendent për Champions League teksa katalanasit u mundën 3-0 nga Bayern në “Camp Nou” përpara tifozëve spanjollë.

“Macja e zezë” e spanjollëve, Thomas Muller realizoi golin e parë ndaj katalanasve në 34’ duke u bërë lojtari që shënon më shumë ndaj Barçës, plot 7 gola në 6 përballje me ta.

Për të mbyllur ndeshjen mendoi Lewandowski i cili nuk mund të mungonte në një duel të tillë dhe në 56’ dyfishoi rezultatin dhe në 85’ realizoi edhe golin e tretë.