Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

BBC u jep notat kuqezinjve, ja kë kalon dhe cilët ngel në klasë

Postuar: 11/09/2018 - 10:04

Vetëm 4 lojtarë nga 14 të aktivizuarit e Panuçit e kanë kaluar notën 6, ndërsa pjesa tjetër e skuadrës ka marrë vlerësime tepër të ulëta nga tifozët që votuan në faqen zyrtare të “BBC”.

Xhaka është më i vlerësuari, me notën 6.16. pas tij vjen Thomas Strakosha, me notën 6.12. dy futbollistët tjerë që kanë kaluar notën 6 janë Hysaj (6.04) dhe Lilaj (6.01).
Notat e futbollistëve të tjerë nuk kanë qenë shumë pozitive, diçka që edhe pritej pas një paraqitjeje jo shumë të mirë në humbjen kundër Skocisë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/04/2019 - 14:49

Trajneri i kombëtares për femra të Ekuadorit duket se është në telashe. Luis Peskarolo u shkarkua nga federata sepse u denoncua nga një futbollistë e tij se e kishte ngacmuar seksualisht.

Postuar: 23/04/2019 - 13:45

Emri që po lakohet më shumë momentalisht nga mediat italiane është aji i Mauro Icardi-t, futbolli

Postuar: 23/04/2019 - 07:31

Realki i Madridit humbi këtë edicion çdo lloj shkëlqimi nga vitet e fundit, kiu ai mori “zv

Postuar: 23/04/2019 - 07:30

Thomas Strakosha po shndërrohet në një lider të madh të skuadrës së Lacios, pasi në duelet e këti

Postuar: 23/04/2019 - 07:28

Kampionati po shkon drejt fundit dhe ekipet po përpiqen të marrin maksimumin nga duelet e mbetura

Postuar: 23/04/2019 - 07:26

Marcelo, Toni Kroos, Casemiro dhe Karim Benzema zhvilluan njëndeshje të madhe përballë Atletiko B

Postuar: 22/04/2019 - 19:54

Pas dështimit në Champions League dhe triumfit në kampionat, Juventus po mendon që tani për merka