BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me monedhat e tjera? Ja me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro ditën e sotme

Çfarë po ndodh me monedhat e tjera? Ja me sa blihen dhe shiten
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë janë hapur pesë dosje penale për politikanët e lartë, SHBA ka nisur hetimet për Metën, Berishën dhe...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë
x
BREAKING NEWS

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te mesazhet dhe takimet me ish-agjentin e FBI, mediat amerikane tregojnë si funksiononte skema dhe publikojnë informacionin që mund të tronditë kryeministrin shqiptar

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te
x
BREAKING NEWS

27 Janar 2023

27 Janar 2023
x
BREAKING NEWS

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj deputetes së PS-së: Na sillni fakte dhe jo komente

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj
x
BREAKING NEWS

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse zbarkoi në zyrën e Altin Dumanit: Çështje të bujshme që janë hapur dhe nuk mbaron këtu

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse
x
BREAKING NEWS

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar? Ambasadorja Hohmann zbardh të vërtetën

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar?
x
BREAKING NEWS

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare", Salianji: Edi Rama sot minimalisht duhet të dorëhiqet

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare",
x

Sport

Befasia/ Gakpo zbulim i Botërorit, e kërkon Reali i Madridit

Befasia/ Gakpo zbulim i Botërorit, e kërkon Reali i Madridit

Kody Gakpo, zbulimi i Botërorit 2002 nën urdhrat e Luis van Gal për Holandën, do të vendosë për të ardhmen e tij porsa të përfundojë gara në Katar. “Jam me të vërtetë i fokusuar në Botëror, duke u përpjekur për të luajtur mirë dhe ta ndihmojë sa më shumë skuadrën. Shpresoj, kur ne të bëhemi kampion bote, mund të mendoj për këtë të ardhme”, ka komentuar Gakpo në një citat që e raporton “Daily Mail”. Gakpo e pranoi që “nuk ka qenë e lehtë që të koncentrohet në ndeshje” për të, kur ka aq shumë spekulime për të ardhmen e tij. 23-vjeçari ka shënuar 3 gola në Botëror kurse në 24 ndeshje për PSV Eindhoven ka realizuar 13 gola 13 asiste. Xhejms Duker publikoi lajmin në “The Telegraph” që Gakpo është prioritet i Mançester Junajtid, por klubi anglez do të duhet që për nënshkrimin e tij të luftojë me Real Madrid. Mediat angleze presin që vlera e Kodi Gakpo të kapë 55 mln euro.