Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bëhet baba për të dytën herë, kapiteni i kuqezinjve zbulon detajin e veçantë (FOTO)

Postuar: 19/05/2019 - 14:42

Ish-trajneri i kombëtares për të rinjtë, U 19 Erjon Bogdani, do të njihet gjithmonë si kapiteni i kuqezinjve, prej supergolave të shënuar në kohën kur ishte sulmues.

Përveç jetës së tij profesionale, kemi parë që Bogdani është shumë i përkushtuar edhe me familjen.

Ditën e sotme mësohet se ish-sulmuesi është bërë baba për herë të dytë, pasi bashkëshortja e tij Rosela ka lindur një vajzë.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë Bogdani në një postim në Instagram.

'Asgjë nuk është më e bukur se sa një jetë e re që lind', shkruan ish-sulmuesi, teksa zbulon se vogëlushen e kanë quajtur Alice, ndërsa kujtojmë se ai ka edhe një djalë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/09/2019 - 12:25

Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot kur Piers Morgan i ka treguar atij pamjet e babait të tij të ndjerë.

Postuar: 15/09/2019 - 23:13

Milani ka shënuar fitoren e dytë në sezonin e ri të Serie A.
 

Postuar: 15/09/2019 - 22:13

Pas golave që shënoi në kualifikueset e Euro 2020 përballë Francës dhe Islandës, Sokol Cikalles

Postuar: 15/09/2019 - 09:19

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Edi Reja ka rrëfyer detaje nga jeta e tij.

Postuar: 15/09/2019 - 07:49

Në stadiumin “Artemio Franchi” të Firences, Fiorentina arriti të frenojë kampionët në

Postuar: 15/09/2019 - 07:47

Dy emra të mëdhenj të futbollit shqiptar u përballën dje në stadiumin “Selman Stërmasi&rdqu

Postuar: 15/09/2019 - 07:46

Gazeta “Sot” sjell për lexuesit këtë fundjavë intervistën me një prej figurave të shq